Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

tento krb jsem si postavil dva roky zpátky a jsem s ním moc spokojený. Vybral jsem si variantu Combi - krb s malou přístavbou.

Jeho postavení jsem zvládl sám během jednoho dne. Nejvíc práce mi ale dalo vyrovnat podlahu v pergole, která má mírný spád.

Vybral jsem si ho ze stejného důvodu jako Vy. Nemám 50 tis. na nový krb, ale betonový se mi nelíbí. Za cca 17 tis jsem pořídil tento, který vypadá parádně a je důstojnou dominantou pergoly.

Co se topení týče, topím v něm normálně dřevem a někdy dřevěným uhlím. Nijak jsem ho nešetřil, ale ani jsem neměl potřebu rozpálit komín do ruda :).

Vybral jsem si žlutou vatiantu. Cihly přímo v topeništi zčervenaly, ale ani v nejmenším nepopraskaly. Toho, že by nevydržel velký oheň bych se opravdu nebál.

Snad to takto pomůže.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika