Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

souhlasím! špičkový kuchař udělá neuvěřitelný steak na jakémkoliv grilu stejně jako "neumětel" pokazí i vyzrálou svíčkovou z mladého býčka...

ale pokud bude vařit jedna a ta samá šikovná osoba pak věřím, že ve finále je to hlavně o kvalitě vstupní suroviny a způsobu přípravy a podávání a ne o tom, jak je teplo "vytvořeno" na následné tepelné zpracování masa

já jsem velký gurmán a leccos jsem už odvařil i na špičkových pracovištích a tak též věřím, že plynový gril mi díky snadné obsluze poskytne více času a možností na vyniknutí mých kulinářských schopností, lepšího načasování a vůbec snazší přípravy třeba u toho nepřímého grilování větších kusů surovin (celý šál svíčkové, 2kg roastbeef atd...)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika