Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, jsem taky začátečník- prvostavitel udirny.A tak mám pár otázek. Mohl by mi někdo poradit? Jedná se mi o stavbu udirny. Bude zdena- pálene cihly.

1. otázka. musi být kouřovod od ohniska k udirně ve spádu?? Počítám tak delku kouřovodu cca 1- 1,5 m. Stačí ji postavit s cihel, nebo je dobre ji udelat ze šamotek a obezdit cihlami?

2, otázka- jaké jsou optimální rozmery dveří?? popřípadě z jakého materiálu? Plech / dřevo??

3. otázka- jakým zpusobem udělat ve spod udirny otvor na čišteni? staci udelat diru a překrýt plechem? nebude unikat teplo??

4,- jakou střechu? Rovnou? Pod uhlem?? Dřevěnou/ plechovou,

5.- odvod kouře? jedna roura svislá (klasika)? Nebo roury na odvod po stranách vodorovně??? Popřípadě delka?

Děkuji za jakoukoli odpověd. Budu moc vděčný. Diky moc Tom, Krizekprosenice@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika