Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj, ono opravdu není moc postupů na internetu. Všechny firmy, si to hlídají a nechtějí nic prozradit. Knížek je také plno, ale přesný postup, kde je krok za krokem nenajdete. Já jsem na začátku léta projel snad celý net. V téhle diskuzi jsem našel vše, co jsem pottřeboval a pustil se do díla. Nechal jsem se zde inspirovat, a vše jsem zdokumentoval. Krok za krokem. Založil jsem si internetovou doménu a do měsíce snad vytvořim stránky. Zatím přikládam nějaké foto. Krb s udírnou sice nemá ještě komín, ale jinak je hotový. čekam na kováře, až dodělá komín, aby vše ladilo k dvířkám. Nejsem žádný zedník, takže spáry moc nelícujou a tak, ale na to, že jsem z cihel stavěl poprvé... se mně to povedlo:-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika