Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj Luďku,
ohniště udírny je samostatné pod grilem, v ohništi udírny žádný rošt nemám, je to taková uzavřená "kopka". Rošt pod ohniště grilu jsem chtěl původně taky dát (měl jsem už koupené dvířka popelníku i rošt), ale v průběhu výstavby jsem zjistil, že by fakticky narostla výška ohniště (díky konstrukci popelníku) minimálně o tři šáry a ohniště by pak bylo vysoko. Proto jsem koupil rošty (4ks - normálně v kamnářském obchodě - 1ks za 150 kaček) s nožičkama a tím pádem jsem lehce dostal vzduch pod rošt. Je to odzkoušené, dneska bych už nad popelníkem pod grilem neuvažoval. Rošty na grilování jsou dva stejné (jeden v krbu a druhý v udírně) a jsou řešeny na míru z nerezové taženky (i z roštem na zadní ohniště v grilu dohromady za 1800Kč). Dvířka a rošty (kromě nerezových grilovacích roštů) jsem kupoval za dobré ceny v jednom topenářském obchodě za slušné ceny (dvířka udírny s regulací za 600Kč) na předměstí Ostravy - Poruby .

Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika