Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

pěkná práce, preciznost... ale to tě nenapadlo při té velikosti dát nad topeniště plát na placky nebo místo díry na dřevo udělat krb?jen uďák a tolik práce mi připadá... jak to nazvat... o nakládání a uzení je tady spousta vláken, jedno jsem založil... A až Z o uzení, tak sorry za kritiku, viděl bych tvou stavbu jinak... ale každopádně to máš pěkné, tak ať chutná, momentálně jsem ve fázi stavby uďáku s krbem a plotnou, tak pak dám fota a modlím se, aby to fachčilo, nemáte náhodou nějakou radu, jak se dělá zrcadlo-ohyb zadní stěny v spal.prostoru a jestli potřebuji nad ohništěm komoru nebo můžu tah vtěsnat hned do trubky??chci totiž nad ohništěm dělat uďák a chci uspořit prostor... díky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika