Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já mám rouru protaženou do úrovně základní desky a nad tímto otvorem mám zavěšený plech částečně tvarovaný do středu jedné stěny plechu, který mi slouži jako lapač jisker a zároveň na odvod zkápnutého tuku do nádoby.  Kouř obtéká tento plech po okrajich asi 4 cm okolo stěn a krásně se rozptýlí po udírně. Ještě dodávám že mám udírnu "kombinovanou". Topeniště ze šamotek asi 1,3 m od udírny, na základní desce 3 šáry šamotek, betonový věnec a na něm dřevěná bedna z 3 cm falcovaných prken. Regulace kouře je řešena dřevěným víkem, které je asi o 5 cm větší než bedna a posouvánímtohoto víka "kolem své osy" vznikají v rohách udírny volné trojúhelníky na únik kouře. Podle potřeby větší či menší. Tuto jednoduchou udírnu mi doporučil jeden starý řezník a musím po několika letech používání přiznat, že jsem s udírnou velice spokojen. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika