Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nápad jsem měl stejný, ale nemohu poskytnout přesné plánky, protože jsem stavěl z hlavy a z materiálů, které jsem našel v přírodě, nebo dostal jako odpad. Nové jsou pouze betonové cihly. Nápad byl vytvořit trojkombinaci pro zahradní posezení - gril (krb), udírna a varná deska z mramoru. Zatím to není komplet dokončené, ale plně funkční. Krb je vystavěn z vyřazených šamotových cihel a topeniště udírny je ze starých Peter a vývod spalin je vyveden do prostoru krbu z boku. Po přidání krycích plechů místo roštu je topeniště krbu možno využít jako udírnu (samozřejmě s uzavřenými dvířky na krbu). Kamenná deska je možná k využití jako odkládací plocha při grilování, nebo plocha pro grilování na kameni. V zadní straně krbu je zabudován motorek ze stěračů, tak je možno topeniště krbu využít i jako otočný gril na kuře po nasazení jehly s držákem. Krb je pouze výplod fantazie a je třeba ještě obezdít šamotové cihly topeniště kamenem (doufám, že jich na poli po orbě bude dost). Kamenů bylo dost a tak jsem dokončil obložení, krb funguje perfektně, dokonce je možné topit i běžným dřevem a ani se pořádně nerozpálí. Stavba trvala týden a vyšla cca na 1000,- Kč.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika