Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj, to jsem já charlie, zapoměl jsem heslo ke svému přihlašovacímu jménu charlie, tak jsem se musel zaregistrovat znovu. Mám teď nick charlesss. E-mail zůstává pořád stejný Karlo77@seznam.cz. Chtěl bych vám všem moc poděkovat za všechny příspěvky a e-maily, musím říct zatím všechny jen pozitivní. Za to jsem moc rád. Vůbec jsem nečekal, že to bude mít takový velký ohlas, ale upřímně mne to těší. Proto jsem se rozhodl touto formou odpověď na některé e-maily, které se často opakují, abych na ně nemusel pořád odepisovat. Nejčastějším dotazem je, kolik stála celá stavba krbu s udírnou. Jelikož jsem měl možnost koupit šamotové cihly za velmi výhodnou cenu tzn. 1 šam.cihla mne stála 9 kč, šam.cihla na oblouky asi 7 kč, šam. cihla ve tvaru J 2 kč a šam.cihly tatranky 2 kč. Porovnával jsem cenu na internetu a šam. cihlu jsem našel za 50 kč, obloukovou cihlu 45 kč, cihlu ve tvaru J 67 kč a malé tatranky za 28 kč. Takže si můžete spočítat přibližný rozdíl, když já jsem na stavbu krbu použil asi cca 2000 ks cihel. Takže jsem vydal za cihly asi 20 000kč.  Pokud bych kupoval šam. cihly za uvedené nákupní ceny,  stavba by vyšla přes 100 000 Kč. Ale pouze za šam. cihly. Dvoje dvířka od kováře (udírna a topeniště + rošt) stály 15 000 kč, malta asi 17 000 kč + další materiál (IPA, uzáková trubka, aj.). Takže celý krb mne vyšel zhruba na 67 000 Kč. Uvažoval jsem, že bych si krb nechal postavit, ptal jsem se odborníka co staví krby, a cenu pouze za práci mi řekl 60 000 kč. Proto jsem se rozhodl postavit si ho sám.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika