Předpěstování košťálovin



host - 168.103 (?)
10.2.2019 12:19

dostatek světla řeším umístěním starého zrcadla za truhlíkem. Walter


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
ivan z okénka - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (800) - 184.133 (?), 12.2.2019 8:42

Tahle úzká pařeniště fungují docela dobře. Na košťály, ředkvičky, v létě melouny. Na rajčata od jara by bylo lepší dát ho 2x vedle sebe a prostřední plast vysadit. Plastičtější náběh i pokles teplot, Za mě 2 x LUCKY, nebo jedno, někam ke stěně. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 7.2.2019 17:06

To má tak někdo štěstí. Já bych pařeniště pod sněhem nenašel a i kdybych ho našel, při ranních třináctkách bych to neutopil ani lokomotivou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.103 (?), 5.3.2019 12:18

Venkovní minipařeniště po 4 týdnech. Takhle to ovšem dopadne, když se použijí stará semena(Král Máje a Bora). Walter


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.103 (?), 10.2.2019 12:17

a dnes už semínka klíčí


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.103 (?), 10.2.2019 12:19

dostatek světla řeším umístěním starého zrcadla za truhlíkem. Walter


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
seky - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (153) - 121.128 (?), 11.2.2019 9:15

Moje kedlubny už taky vylezly, ale místnost s teplotou kolem 12-15 st. bohužel nemám... tak jsem je dala na okno na chodbu, kde je teď jen 7 st., tak uvidím co z toho bude...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.180 (?), 18.2.2019 13:21

Ráno jsem se vydal na zahradu, abych vysel ředkvičky a přísadu salátu a kedluben. Když jsem tam přišel, tak byla půda ještě trochu zmrzlá, ale za půl hodiny jsem se čvachtal v bahně. Přeci jen to sluníčko už má sílu. V pařeništi byla půda také hodně vlhká, ale nechtělo se mně to odkládat a tak jsem tam ty výsevní pásky dal, nahrnul jsem na ně co se dalo té vlhké půdy, na to trochu suchého AGRO substrátu a trochu jsem to udusal. Měl jsem v plánu zakrýt to ještě netkanou textilií, ale zapomněl jsem doma nůžky. Tak jindy.
           Vladimír
PS.: Teď si půjdu umýt boty indecision


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.65 (?), 19.2.2019 21:35
Ja mam nové parenište ješte v krabici, muž zatím nechce nic rozdelavat. Tak zatim vyseju kedlubny a salat a necham v kelimcich na chodbe. Kateřina Š
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.132 (?), 6.3.2019 4:29

V pondělí jsem byl na zahradě a zkontroloval jsem ty výsevy. Ředkvičky vyklíčily OK, salát zatím mrňavý, jen kedlubny zatím nic. Ale není se co divit, zatím minulý týden nebyly žádné větší teploty. I v tom studeném pařeništi klesaly v noci až těsně nad nulu. Mám všechno ještě přikryté netkanou a asi to tam nadále nechám- ne kvůli teplotě, ale pod tou netkanou se drží vlhkost a půda tak nevysychá- nemusím zalévat. Na zahradě zatím nemám ani litr vody. Teprve koncem týdne budu tesovat, jestli do studny od srpna, kdy jsem všechnu vodu vyčerpal, natekla nějaká voda.

          Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.156 (?), 8.3.2019 17:18

Připojuji fotku z dnešního dne. Ředkvičky až na jednu odrůdu jsou OK. Saláty jsou miniaturní a už začaly lézt také kedlubny. Vypadá to všechno slibně, Ředkvičky bych mohl sklízet už někdy v polovině dubna.smiley

           Vladimír

Ředkvičky a přísady salátu a brukví
Ředkvičky a přísady salátu a brukví
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika