Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak u mě konečně nějaký ten déšť. Těch třicet milimetrů je pro mne spása. Zatím ty košťáloviny a ledový salát z únorového výsevu do studeného pařeniště vypadají dobře. Asi to bude cesta, jak si zajistit ranou zeleninu i do budoucna. Rané kedlubny (na prvním obrázku) už mají malé bulvičky, ledový salát není třeba komentovat stejně jako z ním modré kedlubny. Na tčřetím obrázku jsou ostatní košťáloviny, vlastně všechno co se mně z výsevu ujalo. Nejvíc se těším nato špičaté rané zelí (semena mám z Chorvatska) jeho listy se už začínají stáčet do hlávky, stejně tak raná kapusta Předzvěst. Jsiu tam také dva nebo tři květáky a vypadají také dobře, snad je dopěstuji. Není tam těch košťálovin moc, ale příště...smiley

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika