Kam kráčí zahrádkář?



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
26.2.2017 18:24

Vladimír: Pár témat, které bych chtěl, aby o nich Zahrádkář psal, uvádím hned v prvním příspěvku vlákna.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.191 (?), 26.2.2017 18:19
Vladimír: "...by mne zajímalo, o čem by ste chtěli aby Z.psal..." Ja by som chcel, aby to boli témy prepojené s praxou a tiež aktuálne reagujúce na bežné problémy záhradkárov (napr.boli jarné mrazy, čo sa dá očakávať od poškodených rastlín, ako im pomôcť). Že sa to dá, dokladuje iný časopis vychádzajúci v SR (viď foto niekt.článkov z jedného čísla). Ale súhlasím s Vami že Z. má náročnú úlohu osloviť veľmi široké publikum a každému sa vyhovieť nedá. Nájdu sa aj v ňom kvalitné články, len by to mohlo byť častejšie... IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 26.2.2017 18:24

Vladimír: Pár témat, které bych chtěl, aby o nich Zahrádkář psal, uvádím hned v prvním příspěvku vlákna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 134.66 (?), 26.2.2017 18:34

Já nevím, možná je to tím, že jsem vůči reklamám mimořádně odolný...
Samozřejmě mně vytočí když jsou v nějakém odborném časopise inzerovány věci s tématem nemající nic společného, ale zas to není důvod abych na něj zanevřel.
(Proč jsem kdysi zrušil předplatné Zahrádkáře nedokážu vysvětlit. Jen, že se mi nějak přestal líbit...)
Ale pokud jsou v časopise nebo na webu reklamy s jeho obsahem spojené beru to jako přínos.
Mimochodem prvorepublikové nebo i c & k mocnářské tiskoviny se taky reklamami jen hemžily.

Rafael.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 38.61 (?), 26.2.2017 18:46

Před cca rokem až dvěma (již si nepamatuji) mi dokonce Flora připadala přínosnější, ovšem během krátké doby se to vrátilo. Bohužel není odbornější alternativa, tak odebírám již mnoho let obé. Zas to tolik nestojí, a já mám pořád hlad po informacích. Pořád je to lepší, než Polopatě, Hobby naší doby a ostatní programy, na které jsem zapomněl a tímto se jim omlouvám.

Toto fórum mi přináší asi nejvíce, a dále i odkazy jednotlivých diskutérů na specializované stránky, případně přítel Google poradí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 26.2.2017 19:19

Reklamy nejen k časopisům patří. A že by si časopisy zase mohly moc vybírat, pochybuju. To by taky reklamu nemusely mít žádnou.

Mimochodem, že by někdo založil portál Zahradasvěta.cz a provozoval by ho jen z čisté lásky k přírodě, anebo kvůli tomu, aby si mohli sem psát zájemci své příspěvky? Samozřejmě, že se to dělá kvůli penězům. A jak jinak by majitelé k nim přišli než reklamou. Přeci komerční televize na nic jiného nejedou. Kdyby reklama v časopisech nebyla, zkrachovaly by. Musely by zdražit a drahý časopis by si koupila hrstka lidí. Kolotoč končící krachem. P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.104 (?), 6.12.2019 15:56
Včera som si prečítal posledné číslo časopisu Zahrádkář. V diskusii na tomto vlákne padlo veľa výhrad voči tomuto časopisu. Ja sa ho musím teraz zastať - v posledných mesiacoch som si ho znovu začal kupovať. Predovšetkým kvôli seriálu pomologických diskusií redigovaných Doc.ing.J.Susom, CSc. o odrodách jabloní. Do detailov boli rozobraté viaceré české odrody (pokiaľ si spomeniem: Šampion, Rubinola, Opál, Sirius, Orion, Topaz, Rubín, Lipno, Admiral, Blaník, Angold, teraz v poslednom čísle Rozela, možno som na niektorú odrodu ešte zabudol). Veľmi cenné na tých článkoch bolo/je, že sa vyjadrovali viacerí pestovatelia, ktorí tieto odrody naozaj pestujú, a to v rôznych podmienkach. Svoje skúsenosti prezentovali napr. aj náš kolega z tohto fóra dr.M.Vysloužil, alebo vynikajúci odborník-ovocinár M.Přasličák. Neboli to suché, málohovoriace popisy ako z pomológie, ale šťavnaté poznatky z praxe. Seriál bol doteraz zameraný na české odrody, čo ja osobne kvitujem. Bol by som rád, keby táto pomologická diskusia ďalej pokračovala, a časom prišiel rad aj na zahraničné odrody svetového sortimentu. Ešte dodám, že posledný rok sa v časopise Zahrádkář dali nájsť aj zaujímavé články na iné témy, napríklad v poslednom čísle o skládkových chorobách ovocia z pera Jaroslava Roda. Takže za posledný rok z môjho pohľadu palec hore, Zahrádkář! IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 6.12.2019 19:45

Svěží vítr vane - v lednovém čísle bude diskutována zahraniční odrůda Discovery.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 91.178 (?), 26.2.2017 20:12

Chápu nutnost reklamy ale ještě víc mne odrazuje úroveň většiny článků.
Odběr všech časopisů jsem zrušil i z ekonomických důvodů.Vše co potřebuji najdu na internetu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 99.250 (?), 27.2.2017 6:10

91.178 : Vy možná na netu ano, najdete. ale my starší nejsme na PC tak zběhlí! Zahrádkář.org na netu nemá všechny články celé.    Pokud do obálky s předplaceným Zahrádkářem jsou přibaleny nějaké semínka- mám radost!  Něco z časopisu přečtu, něco mne vůbec nezajímá! Jak se říká :,,Někdo má rád holky, jiný zase vdolky! Už aby se oteplilo a vyrazili na ty naše latifundie!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.1 (?), 27.2.2017 11:03

Asi před rokem mi žena předplatila na půl roku Zahrádkáře. Byl jsem za to rád, ale těch šest vydání mě tak sklamalo (hodně reklamy, receptů, a jiných pro mne nezajímavých článků), že jsem si předplatné neprodloužil. Více informací najdu určitě na webu, kde se dá reklama jednoduše blokovat.  Zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika