časopis Naše krásná zahrada



Stránky: 1,  2   
host - 36.130 (?) 
3.2.2009 14:05, zobrazeno: 35948x

Léta mi chodil do schránky tento časopis bez problémů, zabalený v neprůhledné fólii, s přesným označením adresáta. Od začátku letošního roku ale vydavatel změnil distribútora, časopis chodí do schránky bez obalu, se zpožděním vzhledem k stánkovému prodeji, popsán hrubou fixou a na titulní straně natržen. Je to jenom v Praze, anebo i jinde?

Děkuji za poznatky. Gapok

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 216.111 (?), 3.2.2009 18:20

Jsem na tom úplně stejně. V lednu dorazil bez obalu a pomačkaný a v únoru zatím vůbec:-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.87 (?), 14.2.2009 15:30

Mohu s tím jedině souhlasit.  V prosinci nepřišel vůbec a v lednu přišel nezabalený a ještě navíc jen tak založený za kliku - ještě, že máme nade dveřmi stříšku - jinak by byl také pěkně rozmočený.  D.V. Semily

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 139.182 (?), 19.3.2009 15:17

Po tříměsíční urgenci a reklamaci přislíbili, že dubnové číslo budou zasílat balené ve folii.

Necháme se překvapit

Gapok

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 140.241 (?), 15.5.2009 16:56

Souhlasím, únorové číslo nedorazilo vůbec, došlo až po dvojité reklamaci. Zrovna jsem zjistila, že nedorazilo ani květnové vůbec. Jsme z ČB.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
terez.ka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 143.30 (?), 1.4.2010 21:19

Casopis odebiram pres rok a chodi den pred tim, nez je ve stancich, neposkozeny a zabaleny ve folii. Jsme okres JIhlava.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 171.228 (?), 11.4.2010 23:15

Odebírám Naši krásnou zahradu i Zahrádkáře. Oba časopisy chodily přes Mediaservis. To, že mi nechodily v původních obalech a bez dárků (Zahrádkář občas míval uvnitř nějaké vzorky osiv), na to jsem si zvykla, ale největší drzost byla, když mi přišel Zahrádkář nejen se zpožděním, ale ještě poškozený a s vyluštěnou křížovkou! Zavolala jsem na jejich linku, paní se mi omluvila a časopis mi přišel nový. Zahrádkáře jsem přes Mediaservis zrušila a objednala jsem si ho přímo přes redakci. Zahradu dál zajišťuje Mediaservis, ale musím říct, od mého telefonátu je vše ok, chodí i v původním obalu.

Jsem z VČ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 178.235 (?), 12.4.2010 6:44

To, co uvádíte, je typickou ukázkou s jedním společným jmenovatelem: jedni chtějí pracovat a poctivě za časopis platit, jiní se chtějí při nich přiživovat.Včetně luštění křížovky.Zajímavé by bylo zjištění, jak je tomu v jiných státech.Snad se někdo z přispívajících ozve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 91.203 (?), 10.4.2011 22:00

Také já jsem se těšila na březnové číslo Naše krásná zahrada, ale marně.Do dnešního dne tj.10.4. jsem ho neobdržela. Je to určitě v doručovatelské firmě, na kterou se snažím marně kontaktovat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 11.4.2011 3:58

Tak já odbírám Naše krásná zahrada a časopis přijde vždy dřív než je v obchodech a nepoškozený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika