Je hnědé zbarvení normální?



host - 95.92 (?) 
27.4.2017 18:52, zobrazeno: 2812x

Zdravím všechny a prosím o radu. Na zahradě mám několik cypřišků Elwood¨s gold a tůji golden globe. Všechny mají stále hnědé, rezavé, (zimní) zbarvení... špičky jsou jakoby hnědé... Tak nevím zda je to tím že jaro ještě nepropuklo v plné teplotní síle... nebo jim něco chybí? A jaké je prosím dobré regenerační hnojivo? např.bioalgeen? To myslím na jiné cypřišky, které jsou "přešlé mrazem" Moc děkuji..

elwood¨s gold
elwood¨s gold
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 157.239 (?), 27.4.2017 19:10

Asi věnují energii do kvetení...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 95.92 (?), 27.4.2017 20:06

Nerozumín, má někdo ještě jiný názor?indecision

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 140.155 (?), 27.4.2017 20:26

Elwoods Gold na fotce je ve skutečnosti nějaká túje (Zerav - Thuja) a nikoli cypřišek.

Josef.

P.S. A chystá se kvést (jak uvedl již předchozí přispěvatel).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.227 (?), 27.4.2017 21:01

To hnědé na koncích jsou květy wink.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 95.92 (?), 27.4.2017 21:31

ups!  Teď se cítím trochu hloupě...blush Nevzpomínám si jak vypadaly touhle dobou loni, tak jsem asi zpanikařil... a že kvete/? Ještě toho musím hodně nastudovat... cool Ale celou dobu jsem se domníval - nakupoval jsem v zavedeném zahradkářství, že mám cypřišky - druh elwood¨s gold, ale je faktem, že vedle nich mám zasazenou thuji golden globe - měli tehdy poslední kus a větvičky vypadají velmi podobně... Josefe, na Vaši zkušenou radu opravdu dám, jedná se tedy o jaký druh zeravu prosím? a ten životabudič pro koniféry/? můžete nějaký doporučit? 

děkuji moc..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika