Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zaujala mne poznámka kolegy z Ostravy o bezproblémovosti sekvoje vždyzelené (s poznámkou z dobrého klonu - co takhle vložit foto?).  Zatím jsem se s ní u nás nikde nesetkal ve výsadbě. Jenom u nás v zahradnictví je prodávali, ale nevěřím tomu, že by se jí chtělo vydržet (údaje od prodejců je nutné brát vždy s jistou rezervou - nebudou říkat, že prodávají něco, co pak zmrzne).

Podobně to je třeba i s rostlinami rodu Escalonia: mají jich několik druhů a odrůd, ale nedal bych korunu za to, že zimu - byť s nějakou přikrývkou - přežijí. Máte s nimi někdo zkušenost?

To cypřiši arizonskému (jestli to byl přesně on) věřím více, ten jsem už několikametrový u nás viděl (jak je tomu s ostatními druhy a odrůdami, netuším).

S ostrolistcem - Cunninghamií - mám zkušenost dobrou, jak je psáno výše - bezproblémová a opravdu pěkná "kytka".

Josef.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika