Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mám vysazeno několik sekvojí. Tato je má první vypěstovaná že semena. Jelikož mi některé uhynuly z důvodu přehřátí na přímém slunci začal jsem malé semenáčky stínit. Tato sekvoj roste třetím rokem a již na podz jsem ji vysadil na plně osluněné místo tak jsem ji přistínil. Stínění je asi 80 cm sekvoj má teď tak 65cm. Ještě mám dvouleté a 2z nich začaly "vadnout" ale kompletně z důvodu přemokření jelikož tento rok je na deště vydatný. Tak jsem je dal pod průhlednou střechu. Takže jak vypadá premokrena sekvoj vím. Toto se objevuje náhodně výhonech nikoli kompletní vadnutí... mám ještě nějaké sekvoje už v zemi a u některých není nic. A u jedné to sledují také. Je to ale náhodné. 3az 4 místa na celém stromku. .
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika