Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

My máme vedle sebe 2 střibrné smrky, oba mají tak 30-40let, nevím přesně, jsou nasazeny předchozím majitelem. A jeden vypadá podobně, letos shodil mraky jehličí. Suchem to rozhodně není, druhý je totiž proti němu na jih a ten je v rámci možnosti ok. Dle mého svilušky, ty tu u nás řádí, decimují mě ledacos... Dokud je to malé lze to postříkat, ale má to cenu vypiplávat něco co až mě vyroste půjde stejně do háje? Mám dva malé smrčky engelmannovi, roky byly úplně hnědé, divím se že to vůbec dali, stříkal jsem proti mšicím, samozřejmě bez úspěchu. Než jsem někde natrefil že jsou to svilušky. Tak že tento rok 3x postřik proti sviluškám, zatím ok. Mají do 50cm, jenže co později, až budou v metrech? To už chemicky neošetřím. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika