Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěkný den, všem děkuji za tipy. Omlouvám se, že jsem nenapsala jasněji, jak místo vypadá. Prostoru na šířku tam není mnoho, cca půl metru, z jedné strany je sousedovic plot, takže tam si mohu dovolit jen něco užšího, co nebude mému sousedovi zavazet. Na vysoké ovocné stromy tedy mohu zapomenout. Představuji si něco okrasného, protože příjezd není oplocený - procházející psi leccos občurají a bohužel, obávám se, že ani plody by na nás nepočkaly...

Uvedený sloupovitý tis by mohl být dobré řešení, stejně tak ibišek - třeba na kmínku, ale z důvodu opadaných květů tento raději ne. Líbí se mi i moruše na kmínku, ale bylo by mně líto přijít o plody.:-(Taky nechci něco trnitého. Přiznávám, že nějak vážně nevím a dochází mně inspirace. Proto vám ještě jednou děkuji. Prohlédnu tisy, třeba vyberu.  

Opice

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika