Mráz - hodina pravdy



sadař vlada z opavy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (373) - 33.179 (?)
30.1.2017 23:35

Zdravím tě Ondro.

Víš musel jsem se na nějakou dobu omlčet, nebo jsem řešil rodinnou krizi a jednu dobu se mi začalo i jevit, že si někteří mně vybraly za svůj terč a to i v pravopisných mouchách. Tak jsem se na nějakou dobu stáhl a odmlčel. Začal jsem se ozývat opět na apel mých fanoušků, kteří se ke mně hlásili a i těch co si mně zvou na údržbu stromů. A to musím říci, že se mi chce i kolikrát brečet k jakým zuboženým a zmrzačeným stromům jsem pozván a jak špatně někteří chápou internetové rady. Také mi dává hodně chuti do údržby stromů spokojenost klientů a i " ovocných " pacientů jak po roce jsou strom i pěstitel spokojeni a dosahuje se nápravy v pěstitelských chybách a radikálního zlepšení kondice stromu a to i vykotlaných a nebo silně rakovitých. A věř mi, že není žádný rozdíl u našich zahradkářů a nebo polských. Tam se mi to jeví, že jsou na tom se znalostmi o hodně hůře. Postřehl jsem, že Radim vydal novou brožuru o ovocných stromech v krajině a poznal jsem tam i částečný opis z publikace p. Vaňka co se týká álejí.

Jak se máš ty? Je to smutné, že zrovna u Vás v obci se objevilo nové ohnisko ptačí chřipky. Ale musím říci, že to jak se veterina chová ke zvířatům tak to je na zavření pro týrání zvířat a to nemluvím o té komedii co kolem toho s hasiči předvádí a co si za to ještě budou účtovat. To nechci ani domyslet to směšné odškodnění za kus a jak si letos prodejci hezky vyšroubují ceny za drůbež.  No bude ještě kolem toho hodně dusna.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 22.1.2017 10:55

Začínám mít i obavy o broskvoně, které zvládají mráz do - 17"C.

Co si myslíte, pane inženýre, o této větě pana Kaněry? Souhlasíte s touto hodnotou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sadař vlada z opavy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (373) - 33.179 (?), 30.1.2017 23:54

Zdravím Vás p. Petře z P

Tato hodnota je celkově u broskvoní uváděná i v publikacích. Já osobně bych jí ještě z vlastních zkušeností snížil. Mrazuvzdornost hodně razantně ovlivňuje zdravotní stav, vyčerpanost stromu, půda a i typ průběhu podzimu. Je jasné, že i každá odrůda má tu odolnost jinou a i podnož tomu přidá své slovo. Nevím jak vy, ale zatím jsem nikde u odrůdy nečetl, že zvládne víc jak - 20"C budu rád jak mi takovou oznámíte.

Už teď pozoruji a to na opavsku nejsou takové mrazy a i sněhu tu skoro není a začíná se tu projevovat sucho a z polí se práší, že u některých stromů jsou mladé výhony namrzlé a to už pozoruji i u některých jabloní a mladých stromků.

Jinak Vám a všem přeji mnoho pěstitelských úspěchů v tomto roce, biť začíná docela napínavě.

S pozdravem Vláďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 31.1.2017 8:26

Jeden kolega mne v jiném vlákně setřel co plaším, když jsem naměřil -21,6 st. Že je to pro broskvoně a meruňky normální a nemám mít obavy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
sadař vlada z opavy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (373) - 33.179 (?), 30.1.2017 23:35

Zdravím tě Ondro.

Víš musel jsem se na nějakou dobu omlčet, nebo jsem řešil rodinnou krizi a jednu dobu se mi začalo i jevit, že si někteří mně vybraly za svůj terč a to i v pravopisných mouchách. Tak jsem se na nějakou dobu stáhl a odmlčel. Začal jsem se ozývat opět na apel mých fanoušků, kteří se ke mně hlásili a i těch co si mně zvou na údržbu stromů. A to musím říci, že se mi chce i kolikrát brečet k jakým zuboženým a zmrzačeným stromům jsem pozván a jak špatně někteří chápou internetové rady. Také mi dává hodně chuti do údržby stromů spokojenost klientů a i " ovocných " pacientů jak po roce jsou strom i pěstitel spokojeni a dosahuje se nápravy v pěstitelských chybách a radikálního zlepšení kondice stromu a to i vykotlaných a nebo silně rakovitých. A věř mi, že není žádný rozdíl u našich zahradkářů a nebo polských. Tam se mi to jeví, že jsou na tom se znalostmi o hodně hůře. Postřehl jsem, že Radim vydal novou brožuru o ovocných stromech v krajině a poznal jsem tam i částečný opis z publikace p. Vaňka co se týká álejí.

Jak se máš ty? Je to smutné, že zrovna u Vás v obci se objevilo nové ohnisko ptačí chřipky. Ale musím říci, že to jak se veterina chová ke zvířatům tak to je na zavření pro týrání zvířat a to nemluvím o té komedii co kolem toho s hasiči předvádí a co si za to ještě budou účtovat. To nechci ani domyslet to směšné odškodnění za kus a jak si letos prodejci hezky vyšroubují ceny za drůbež.  No bude ještě kolem toho hodně dusna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 227.133 (?), 1.2.2017 19:53

Pánové, pokud jste se dali na cestu bojovníků proti chybnému řezu a myslíte to vážně, nestálo by za to plně využít možností doby mobilové a internetové a nevytvořit nějaký materiál s praktickými ukázkami, jak v různých případech postupovat a čeho se vyvarovat? Asi není problém z jednotlivých akcí, kde působíte, natočit videa či fotky a vytvořit populárně naučný seriál o správném řezu jednotlivých dřevin. Určitě by se tu našlo řádově více laiků, kteří by vaše zkušenosti nadšeně uvítali (mě nevyjímaje). wink Na internetu a v knihách se nějaké informace najdou, jak zhruba postupovat, ale jsou příliš stručné a ideální, začátečník si nikdy není jistý, zda to provádí správně. Prakické ukázky by poskytly nesrovnatelně kvalitnější představu o tom, jak postupovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.14 (?), 1.2.2017 21:57
Čo je správny rez? Otázka ktorú rieši každý záhradkár po celý svoj život. Ja som sa zatiaľ dopracoval len k otázke, ktorú kladie muž na obraze otočený chrbtom (posledná fotka). IH








Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.34 (?), 1.2.2017 22:30

Některé stromky jsou stříhané a některé ne. Proto se ptám, kdyby ty stříhané (v době focení) byly méně stříhané, a naopak ty nestříhané byly částečně ostříhané zda by plodily podobně.

A jaký vliv na plodnost na fotkách mají postřiky, resp. kolik jich bylo?

Pro mě by bylo dobré ke každé fotce dát stáří, podnož, a další údaje. Potom by to mělo větší vypovídací hodnotu. Jako fotky od Starkla dobré na podívání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.164 (?), 2.2.2017 18:42

Nádhera pane Hlavatý, je vidět, že řez, tedy jeho vhodnou minimalizaci máte opravdu zmáklou. Strom se dá zapěstovat a nadále udržovat ve stavu rovnovážného optima je odstraňovámím nejstarších částí plodného obrostu. Do charakteru růstu větví není třeba vůbec sahat, díky tomu se můžeme u mnoha odrůd dopracovat prakticky k bezúdržbovosti. Odpodá problém s vlky a chaotickým růstem, který je způsoben nevhodným každoročním řezem. Tvrdím jedno- mistrovstvím řezu je mít strom v takovém stavu, že nepotřebuje jediný zákrok a přitom přináší špičkové ovoce. Že to není možné? Ale jistě že je a věděl to už Dr. Dohnálek před 100 lety. A víte proč? Protože jeko jeden z mála pochopil i ty nejhlubší řezové principy...

                         Ing. Fidla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.190 (?), 2.2.2017 18:47

Řez v ovocnářství je náročná discilpína a nikdo se to nenaučí za rok, ba ani za dva. Je pravda, že každý má trochu jiný přístup k řezu, ale musí si to umět zdůvodnit. Vřele doporučuji si koupit nějakou odbornou publikaci. Člověk se k ní vždy vrací. Na internetu je spousta návodů, ale rovněž spousta nesmyslů. Začátečník nepozná, kde je pravda. Rozhodně je dobré vidět nějakou ukázku. Ale řezů je hodně druhů, různé u jednotlivých ovocných druhů a různé termíny řezu. Odborní instruktoři Českého zahrádkářského svazu každoročně na mnoha místech pořádají odborné ukázky řezu přímo na zahradách. Samozřejmně se může zúčastnit i široká veřejnost. Na opavsku jsou třeba naplánovány ukázky řezu dne 11.3. v 9.00 hod v osadě Ztracená v Opavě, dne 18.3. v 15.00 v Kravařích. Je potřeba se informovat v místě, jestli tam zrovna něco nebude. Informace většinou podají na Územním sdružení ČZS v každém bývalem okrese. / kontakt na www.zahradkari.cz /. Často jsou o řezu dělány i odborné přednášky. A na závěr, začátečnicí v řezu, nezoufejte. Nejhorších je prvních 20 let. Pak již vám to půjde samo a bude to koncert.

Miroslav Přasličák

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 3.2.2017 13:58

Řez je věda, jak píše Mirek Přasličák, navíc jej nelze aplikovat šablonovitě. Každá odrůda, tvar, ponož, lokalita může vyžadovat jiný způsob řezu.

Také mi dává hodně chuti do údržby stromů spokojenost klientů a i " ovocných " pacientů jak po roce jsou strom i pěstitel spokojeni a dosahuje se nápravy v pěstitelských chybách a radikálního zlepšení kondice stromu a to i vykotlaných

   Velmi chválihodná činnost, co dělá p. Kaněra, navíc řada vděčných pěstitelů se při bedlivém pozorování a dobrém výkladu může základy řezu naučit.
    V této souvislosti bych ale chtěl trochu varovat před přeceňováním samotného řezu starých stromů. Pokud stromy rostou na úrodných spraších, hlubokých černo a hnědozemích, jsou vysázeny na bývalých polích na odpočaté půdě, jsou tyto řádky bezpředmětné. Stále víc zahrad a stromů však mají jiné podmínky:
    Jsou vysázeny na rychlorekultivovaných navážkch s nízkou vrstvou ornice     
    Rostou na skalnatém nebo jílovitém podloží jen s nízkou orniční vrstvou
    Stromy jsou vysázeny na místech starého sadu, který byl vykácen a osázen vedle pařezů (asi nejhorší varianta)
    Pěstitel přestal chovat zvířectvo a pořídil si výkonnou sekačku. Místo močůvky a hnoje tak stromům dopřává odvoz organické hmoty do bioodpadu, v lepším případě sousedovi ve formě sena. Popadané plody se navíc uklízejí, listí shrabuje.
Výsledkem všeho toho je, že stromům se nedostává výživy. Argument, že kořeny po vyčerpání živin rostou dál, aby je našly, je sice správný, ale obvykle narazí jen na další lačné kořeny, silnici, dům. 
    Skutečnost, že stromy začlou plodit střídavě, jen drobné a málo sladké ovoce, že zastaví růst znamená jejich přirozenou snahu šetřit s živinami, neboť jich mají nedostatek. Razantní zmlazovací řez, kterým vytvoříme nerovnováhu mezi kořeny a korunou,  podpoří sice krátkodobě růst, ale za cenu vysání zbytků živin z půdy k náhradě odebraného dřeva. První roky je pěstitel nadšen, protože roste mladé dřevo a na něm kvalitnější plody. Ale ovocný strom není perpetuum mobile, Ze vzduchu a vody dlouho prosperovat a plodit nedovede.
   Lidé, jako p. Vláďa, to nepochybně vědí, těm to není třeba říkat, ale pěstitelům, kteří žádají provedení zmlazení a průklestu, je třeba to připomenout. Oni mi totiž vždycky unisono tvrdí: "Ale otec ani děda nikdy ovocné stromy nehnojili, a úrody bylo vždycky plno. A stromy na mezi u pole taky plodí..."
   Proto lidem, kteří výživu stromům dát odmítají nebo nemohou, radím řezat radši co nejméně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika