Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?



mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 199.140 (?)
17.11.2018 8:02

Fuji KIKU Fubrax som rozdelil - časť na uskladnenie a pár plodov som obral až teraz. Sú nádherne vyfarbené, ľúbivo sladké, č.1 v rodine.

Prvá úroda PINK LADY prináša veľkostne vyrovnané,  chuťové prekvapenie s kyselinkou a nejakou, pre mňa ťažko definovateľnou delikátne zamatovou chuťou. Vynikajúce, s očakávaním, čo sa bude diať počas uskladnenia...

Rubín je proste Rubín.

Pinova - vysoký chuťový štandard

McIntosh - už mu odchádza kyselinka, ale stále šťavnatý, svieži, mimoriadne príjemný a hlavne voňavý.

Starkrimson - zaujímavý, trošku horkastý, ale veľmi príjemné jabĺčko

Šampión - už teraz len do štrúdle...

mino BA

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 33.52 (?), 16.11.2018 20:07

Jonagold, Admirála, Rozelu, Sirius a Topas nechávám ve sklepě do ledna. Teď je třeba pojíst hromadu Rubinol, Rubínů a Goldenů, které už dlouho nevydrží. Merkur zlikvidovaly děti už v září :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 199.140 (?), 17.11.2018 8:02

Fuji KIKU Fubrax som rozdelil - časť na uskladnenie a pár plodov som obral až teraz. Sú nádherne vyfarbené, ľúbivo sladké, č.1 v rodine.

Prvá úroda PINK LADY prináša veľkostne vyrovnané,  chuťové prekvapenie s kyselinkou a nejakou, pre mňa ťažko definovateľnou delikátne zamatovou chuťou. Vynikajúce, s očakávaním, čo sa bude diať počas uskladnenia...

Rubín je proste Rubín.

Pinova - vysoký chuťový štandard

McIntosh - už mu odchádza kyselinka, ale stále šťavnatý, svieži, mimoriadne príjemný a hlavne voňavý.

Starkrimson - zaujímavý, trošku horkastý, ale veľmi príjemné jabĺčko

Šampión - už teraz len do štrúdle...

mino BA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.118 (?), 17.11.2018 8:35

Současné pořadí na základě rodinné degustace: Rozela, pak o kus dále Merkur, Rubinola, Rubín. Admirál není kategorie pro tento termín. Topaz sice již ano, jeho chuť se však se "slaďáky" těžko srovnává. Rubinola je sladká až příliš a šťavnatostí se Rozele nevyrovná, podobně Merkur, jehož údajně meruňková příchuť a tužší, ne tolik šťavnatá dužnina jej řadí na 2.místo. R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 18.11.2018 18:25
Momentálně jíme Topaz. Díky vysokým teplotám týdnů minulých je tak akorát zralý a nebude dlouho skladovatelný. Výborně, co do skladovatelnosti, si stojí Ariwa, která je ještě tvrdá jako šutr. A klasika Idared. Takže větrat a větrat. Už jsem se dostal na +5 st.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1597) - 165.146 (?), 20.11.2018 20:37

Prověrka kvality uskladněných jablek v listopadu viz. foto z leva do prava- Jarka, Spencer, Orion, Jantar, Kanzi a Jonathan.Všechny již k jídlu.O Jarušce jsem psal jinde.Spencer-vysoká kvalita jak chuti tak dužniny, vizuálně nejhezčí.Orion - výborný, konzumní zralost dle vybarvení ač letos vizuálně nepřitažlivý.Jantar - velmi dobrý.Jonathan-tradičně vysoká kvalita chuti.Letos trochu méně šťavnatý, uskladnění při +16*C což je nevhodné.Kanzi-excelentní ve všech směrech, jak chuťově, kvalitou dužniny a neuvěřitelnou šťavnatostí.Při zakousnutí nastává v ústech axploze šťavnatosti, jen to šumí.

Vzhledem k atipickému roku pro uskladnění, kdy teplota v půli listopadu se u mě pohybovala ještě kolem 10*C je i konzumní zralost uspíšena a některým odrůdám to nesvědčilo.Musím se brzy podívat na Red Jonaprince.Braeburn, Melrose, Fuji Raku Raku, Pink Lady a již koštovaný Beni Shogun mají zatí čas.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.2 (?), 22.11.2018 12:28

Myslím, že na to ani nelze objektivně odpovědět. Jednak každá odrůda má něco do sebe a nebaví mě konzumovat stále stejnou chuť. Pak také většinu odrůd sklízím postupně a chuť i konzistence se velice liší podle termínu sklizně. Speciálně Jonagold jsem letos protrhával snad 5x a zatímco jablka z první sklizně strávila ve sklepě asi měsíc a půl a zpočátku rychle dozrávala při 15 stupních a začínají moučnatět, ta později sklizená jsou optimálně "fresh". Podobně je na tom Topaz sklízený asi na 3x. Lépe jsou na tom jablka ze zahrady v 520 mnm než ta z ostravské nížiny. I Sirius je zralý tak akorát. Nejlépe je na tom Admirál a do Ontárií se zatím bojím kousnoutindecision. Do podzimních odrůd se mi už moc kousat nechce...

Jinak zde zajímavý článek

Zaujala mě přítomnost fungicidů v rezistentu jako je Rubinola - možná předskládková "příprava" a nebo to berou pro jistotu šmahem všechno...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.182 (?), 21.11.2018 19:37
Príspevok dávam do tohto vlákna, aj keď je o hruškách. Tie sú v diskusii tu na fóre momentálne ignorované. Ja aktuálne "riešim" Nojabrskaju - a som z nej trvale nadšený. Každý večer 2 hrušky tejto odrody - viď foto (jedincom so slabším trávením ale neodporúčam aby ma v tomto nasledovali 😉). O Nojabrskej som tu už na iných vláknach popísal dosť, takže netreba nosiť drevo do lesa - pre mňa jedna z top odrôd, momentálne jasná jednotka. Ak by sa niekto chcel podeliť ako je na tom s hruškami - teraz aj perspektívne na zimu - budem rád. Ja mám ešte Dicolor (nie je zlá, ale na Nojabrskaju sa nechytá ani náhodou), Lucasova už nie je, výhľadovo na neskôr mám ešte Eriku (zatiaľ tvrdá a zelená) a samozrejme najdlhšie skladovateľnú Bohemicu. IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 21.11.2018 20:19

Z hrušiek mi ostala jedine Madame Verté, aj to posledné 3 kusy. To ma privádza k myšlienke, že by som ju mal skontrolovať. Ostatné odrody sa zjedli zo stromu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mittwoch - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (312) - 80.88 (?), 21.11.2018 21:03
Dnes jsme s kamarady rizli Madam, Decoru, Lucasku, Parizanku, Mechelenskou a Pastornici. Jednoznacne vyhrala Mechelenska.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.118 (?), 24.11.2018 15:12
Sú staré odrody, ktoré chuťovo nijako nezaostávajú za tými "modernými", ba ich hravo prekonávajú. Medzi ne bezpochyby a neoddiskutovateľne patrí stará americká odroda GOLDEN DELICIOUS. Môžeme mu vyčítať tisíc vecí, ale to že jeho skvelú delikátnu chuť bezpečne rozoznáme aj so zatvorenými očami je každému jasné. Dokonca stačí len sa nakloniť nad debničku s Goldenmi a neomylne ho identifikujete už len podľa jeho jedinečnej vône - aj keby Ste tie oči mali naozaj zaviazané. Koľko iných odrôd môže toto o sebe povedať? IH (na foto môj Goldenček fotený dnes).



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika