Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?



Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?)
24.3.2013 18:59

Já jsem už bez jablek frown

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
Marie Klára - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (187) - 41.2 (?), 23.2.2016 11:47

Loni jsem měla první velkou úrodu z poměrně mladých stromů a ve sklepě tak vedle Idaredů (které se letos hodně kazí) a jiných starých odrůd mám ještě i Rajku a Rubinolu. Rubinola už začíná vadnout, Rajka stále pěkná. 

Překvapením byla Primadela, kterou jsme zkonzumovali minulý týden. Křehká, chutná - mamka prohlásila, že lepší jablko snad nejedla, a to mají letitý strom Matčina, na které nedá dopustit a měli strom Čisteckého. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 43.70 (?), 21.3.2013 18:29

Také sem tam příležitostně koštnu kalvádos i slivovičku z vlastní produkce. V tomto sichravém (dneska déšť se sněhem) počasí to není špatné si na chvíli sednout a pozřít tu prevenci. PaR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sadař vlada - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (152) - 20.86 (?), 21.3.2013 19:13

Zdravím

Jsem velice rád, že se na tomto názoru většinou v klidu a míru shodujeme a všichni sbíráme síly na boj s bacily a plevelem se škudci na jaro.kterému se letos moc nechce. Tak na ZDRAVI a i do čaje je to dobré.

sadař vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 24.3.2013 18:54

Koupil jsem na podzim nějaké ty Glostříky, ale do jejich konzumace jsem se pustil až teď. Nevzpomínám si bohužel odkud pocházejí. Překvapila mě u nich poměrně výrazná "redovská" (Red Delicious) příchuť a nasládlá chuť. Nejspíš pocházejí z nějakých velmi příznivých poloh. Mají opravdu velmi dobrý šmak, ale abych řekl pravdu tak mám rád i ty navinulejší. Plesnivějcí jádřinec vem čert. Po letech jsem zase ochutnal Zvonkové a taky mi moc chutná. Plody mají příjemnou osvěžující chuť. Příště jich koupím více. Je to velmi solidní stará odrůda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 24.3.2013 18:59

Já jsem už bez jablek frown

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 24.3.2013 19:00

Koupil jsem si v Hypáči Granny Smith - jedno jablko. Docela mně chutnalo. U nás ale bohužel moc nevyzraje, škoda. Jen pro zajímavost, to jedno jabko stálo 12,- Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 81.42 (?), 25.3.2013 18:22

Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem.

Co se týká jablek, myslím že momentálně je nejchutnější Orion. Goldstar taky není k zahození, musí mít při pěstování dobrou polohu a vyzrát. Velice mě negativně překvapil Jonagold Marnika, který zčásti začal moučnatět již koncem prosince. Teď začíná Sirius a Shalimar. Chuťově příbuzná k Ontariu je Zuzana, ale velmi dobře vyzrálému Ontariu nemůže konkurovat. Ze starších odrůd je výborná Landsberská reneta, která v dobrém sklepě vydrží do konce ledna-(pokud ji nezkonzumujete dřív). Z podzimních jablek jednoznačně Gravenštajn. Chuťvě vynikající a vydrží skoro až do půli ledna. Jinak jednoznačně preferuji sorty s vysokou rezistencí. Nač mě je jablko, na které musím použít tuny chemie. To je potom jedovatější než které dostala Sněhurka od macechy. Ta aspoň natáhla ráfky hned, kdežto nikdo z nás neví co sním použitá chemie na ochranu proti houbovým chorobám udělá.

Co se týče kořalky-může být jak kalvados tak i slivovice výborrnou pálenkou. ale zdaleka nedostižitelný mok je pouze hruškovice z Klapovky, nebo Williamky červené a vůbec nejlepší je z Hardyho máslovky dobře vyzrálé.(proto ji budu letos vysazovat v hojném počtu na MA).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 25.3.2013 18:27

Když já udržím do jara pěkný jen Idared. Topaz nemá šanci, zblajzneme ho dřív, je to lahůdka.

A stříkám fest.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.143 (?), 25.3.2013 18:45

Velice mě negativně překvapil Jonagold Marnika

možná že jste ho nechal dlouho na stromě. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.10 (?), 1.4.2013 13:53

Topaz chutí výborne, ale tiež Karmina, ktorá nie je nejak moc výrazná v chuti čo znamená, že nie je sladká ani kyslá no svojou bielou dužinou vás láka na zahryznutie, má dostatok šťavy a základ je, že neni múčnatá.

Karmina
Karmina
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika