Gloster



morvai - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (158) - 166.60 (?)
11.2.2019 16:49

Musím sa priznať, že aj ja ked som pridával fotky tej Jeromine, tak som sa asi trikrát pomýlil kým som jej meno napísal správne.laughsmileyInáč na nete som našiel o nej zaujímavé fotky.

Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                     
morvai - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (158) - 166.60 (?), 11.2.2019 16:49

Musím sa priznať, že aj ja ked som pridával fotky tej Jeromine, tak som sa asi trikrát pomýlil kým som jej meno napísal správne.laughsmileyInáč na nete som našiel o nej zaujímavé fotky.

Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Jeromine
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 11.2.2019 17:20

PepaS sa nepýtal na Gloster, ale na ten nový klon Red Deliciousu (Jeromine)

Aha, vidíš. To je tím, že čtu jen název vlákna a každé druhé slovo 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 178.235 (?), 12.9.2018 21:05

Mám podobné poznatky s Glosterem, letos zklamal na celou čáru, ale nejen on.Moc záleží na místě, kde je vysázen.Jakou odrůdou ho hodláte nahradit? AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 26.152 (?), 12.9.2018 21:23

Díky záměně roubů mám místo Goldstaru právě Gloster. Stromek letos bez strupovitosti, plody velké. Ale bude přeroubován. Každopádně když se Gloster povede - je dobře vyzrálý - tak je chuťově velmi dobrý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jiří II - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (598) - 61.187 (?), 13.9.2018 11:32

Pro AB : Chtěl bych naroubovat Rubelit.
Je to podle popisu pozdně zimní odrůda z UEB Střížovice, která vznikla křížením odrůdy TOPAZ a genotypu UEB. Vzrůstnost je středně bujná až bujná, typ rozvětvený, habitus rozložitý. Nasazení plodů na dlouhých tlustých výhonech bývá jednotlivé, někdy i ve shlucích. Plod je po probírce středně velký až velký, tvar ploše kulovitý, se středními žebry a středně výraznými svalci na vrcholu. Základní barva plodu je žlutá, krycí červená ve formě celoplošné s rozmytým žíháním. Slupka je tenká, hladká, bez ojínění, na skládce středně mastná. Dužnina krémové barvy, je středně pevná, středně šťavnatá, navinule sladké chuti. Stopka je středně tlustá a středně dlouhá. Ve sklizňové zralosti je od poloviny října, konzumní zralost od ledna. Skladovat lze do března. Odrůda je rezistentní proti napadení strupovitostí a středně odolná vůči padlí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.132 (?), 13.9.2018 17:07
Rubelit (foto). IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.9 (?), 9.2.2019 20:01

Dlouho jsem nemohla nikde zjistit, co nám roste na zahradě za jabloň, až náhodou jsem narazila na toto vlákno. Strom je letitý - možná 30 let (nebo i více)? Děkuji p. Mičurinovi II za nádherné fotky, díky kterým jsem ho mohla identifikovat. Jablíčka jak malovaná. Jednu chvíli jsem myslela, že to jsou fotky z mé zahrady:). Provádím jen jarní postřik proti přezimujícím škůdcům a probírku plodů. Dodnes jsem nevěděla, že odrůda trpí strupovitostí - postižených plodů mám minimálně, ty nechávám na stromě ptáčkům. Zpočátku trpěly černou hnilobou, ale stačilo strom prosvětlit a je klid. Jediné, co mě trápí, je plíseň jadřince, ta se občas objeví, ale jak jsem zjistila, asi sklízím zbytečně pozdě. Až těsně před prvními mrazy. Ale vydrží ve sklepě opravdu dlouho, dokud se nesní - vloni až do května. A to mám 30l moštu, 30 bedýnek jablek, plnou velkou bednu maličkých - tedy jako tenisák - ty mám pro kosáky na zimu a 20 sklenic krouhaných a zavařených. Kromě jediného roku, kdy mi zmrzlo vše - i rybíz, se úroda takhle opakuje posledních 10 let. Mám 1 strom. Chuť je jemná, bez kyselosti, nedráždí žaludek a krásně voní. S kupovaným Glostrem se nedá srovnat. Dokonce ani z farmářských trhů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
šamanka - (3) - 224.9 (?), 9.2.2019 20:12

Pardon, nějak mě nechtěl přihlásit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika