Chemická ochrana



host - 34.61 (?) 
11.9.2013 14:58, zobrazeno: 6105x

Zdravím. Prosím o radu. Jakým způsobem nakupujete postřiky? Já dosud sháněl různě po obchodech, byl jsem nucen použít několikrát náhradu. Letos bych se chtěl tomuto vyvarovat a nakoupit přes nějaký e-shop. Poradíte mi, kde jsou prostředky cenově nejdostupnější a kde jste spokojeni?   Děkuji Lukáš

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4470) - 38.136 (?), 11.9.2013 18:42

Nakupuji jen na agromanualshop.cz Mají i větší a velká balení. Spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.203 (?), 2.2.2018 21:01
Čo je to BBCH? V načasovaní postrekov sa niekedy stretávame s pojmom BBCH (napr. "postrek aplikujte vo fáze BBCH 32 až 39"). Na fotkách sú informácie čo to BBCH vlastne je, konkrétny rozpis akej fenofáze konkrétne číslo zodpovedá a napokon aj vysvetlenie (z nemčiny) čo tá skratka vôbec znamená. Príspevok sa týka jadrovín a adresujem ho menej skúseným pestovateľom, tí skúsenejší a znalí veci nech prepáčia. IH



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
sadař vlada z opavy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (373) - 20.131 (?), 11.9.2013 20:57

Zdravím

Musím se přiznat, že Vaš problem je pro mě novinkou. Postřiky nakupuji přímo v hobby prodejnách.Jinak pokud jste členem zahradkářů tak některé organizace tzv. rozlívají postřiky z velkobalení. Rozhodně bych neradil nakupovat přes nějaký e- shop. Něco se stane na Vaší straně a bude veliký problém. Hlavní distrubutor pro maloodběratele je Agro - Bio Opava. Uvědomte si, že jakákoliv manipulace chem. postřikú je přísně hlídáná zákonem o jedovatých látkách a i mystifikace o jejich používání!!!  Já jsem rozhodně nakupoval z prodejen kde dodává Agro Bio nebo i jinné firmy třeba Bayern atd.  Ono jak se říká šetřit na pravém místě. Jestli Vam to nevadí tak si kupte chemii ve velkobalení u zemědělce přes dodavatele chem. postřiku.

sadař vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4470) - 38.136 (?), 11.9.2013 21:48

Co by se mělo stát a jaký by měl nastat problém? Zrovna v případě Agromanuálu. To bych se spíš bál těch rozlévaných od zahrádkářů. Pokud k tomu nemají oprávnění, tak každé rozlévání originálu je nepřípustné. Obal, příbalová informace, exspirace, zátěž chemikáliemi při rozlévání... A většina přípravků, které výše uvedený e-shop nabízí, jsou od Agro Bio. I větší balení, která nedostanete běžně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 65.144 (?), 12.9.2013 8:36

Nakupuji na eshopech nejen pesticidy, ale i hnojiva, popr. dalsi, takze lepsi i o neco levnejsi nez agromanualshop.cz mi prijdou zahradkarske-potreby.cz nebo diskont-zahradkar.cz. Uplne kompletni nabidku nema nikdo. Zalezi i na postovnem, popr. moznosti osobniho odberu, popr. za jak velkou objednavku je doprava zdarma. Nejlepsi, kdyz si eshopy porovnate sam, podle toho, co casto kupujete. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika