Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

čo sa týka stromov pri ceste, tak tie sú väčšinou už staré a teda pre zajace neatraktívne a zrejme aj autá ich rušia pri kusaní. mne sa tak marí, že keď som bol decko, tak na stromoch pri ceste boli plastové chrániče proti okusu, ale kľudne sa môžem mýliť. ďalší faktor, ktorý napr. mohol mať vplyv prečo počas zimy tie stromy pri ceste nepukajú je sneh, ktorý na ne odfúkol pluh a kmene sú častokrát zasnežené, teda tam nie sú výkyvy teploty. moje porovnanie je také, že sused kmene pravidelne natiera, nemá problémy so zajacmi a sú v lepšom stave ako moje, aj keď viem objektívne porovnať len moju čerešňu. mladé stromčeky mi zajace okusali pred 3 rokmi, nemal som vtedy ešte ochranu. 

ale ja vždy hovorím, že názor si môže napísať každý a nech si každý robí podľa seba, lebo pestuje v iných podmienkach a niečo iné sa mu osvedčilo. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika