Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
zdravim.. mam dotaz... babicka mela zahradu a ta mela kolem 30 az 40 ovocnych stromu, ale vetrinou ruzne druhy jabloni... byly stare uz asi pres 40let. Plodili hodne.,. pak zahradu dostala teta a ta to dala pokacet... je hola zahrada... a je odpurce stromu... ja jsem se rozhodla zalozit na svem pozemku mit take svuj ovocny sad jako babicka mela.,, jenze na ty starsi odrudy byly vysoke a dlouho se cekalo nez zacnou plodit.,,, Jenze mi nekdo tvrdi, ze ty nove odrudy nebo spise ty stromky co ted jsou na prodej jsou nizsi a plodi celkem rychle.,,, tak jsem si objednala 30 stromku z Polska... a nevim jak dlouho jim bude trvat nez poprve zacnou plodit a opet bude tradice sadu,,,, Muzete mi nekdo poradit... nevim na tuto otazku.odpoved... jsem z okoli Ostravska... odrudy jablek nebo svestek a tresni vim v polskem jazyce a nektere nazvy znam od babicky a proto jsem je take objednala... dekuji predem pokud muj prispevek dobre pochopit.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika