Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

...je řádově přínosnější si přečíst články o anglické kopulaci na netu. Píše se v nich to samé, ale podrobněji rozebrané a názorně rozkreslené. + velmi názorná videa a povídání.
*
Jenže na netu je třeba se prokousat spoustou nesmyslů, bludů, polopravd a někdy přímo lží.
Zvláštní kapitolou jsou některá videa na YouTube. Tím nemyslím přímo ovocnářská, ale tak nějak všeobecně. Někdy mi to tam připadá jako přehlídka absurdit a chlubení se tím co kdo zkusil a co přežil.
Ale moc tam nelezu, tak mě berte s rezervou.
*
Naproti tomu v knihách, na přednáškách, praktických předvaděčkach apod. většinou nic takového nehrozí.
(Třeba citace z vedlejšího vlákna:
Jednou jsem zkoušel roubovat meruňku na višen, nebylo to z mojí hlavy, ale z nějakého článku o zahradničení... Dva exempláře vyhodily dokonce lístky ale srůst byl nedokonalý a po odstranění pásky se oba vylomily. Ale to jen pro zajímavost...)

Rafael.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika