Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Inu z mých zkušeností vyplývá, že nejléepe se mi chytají právě rouby nepatrně narašené, leckdy i narašené více. letos jsem bral rouby meruńky, která byla prakricky v květu, ovlivněn tím co se píše, že je nejlepší brát peckoviny ještě před zimou, nedával jsem tomu valné naděje. Ale byla to raritní staletá meruňka, tak jsem to zkusil. Z pěti roubovanců na myroš se chytlo 5, samozřejmě že sjem před robováním otrhal květy a narašené lístky a spolehl se na zásobní pupeny. Rouby meruněk, které jsem bral koncem února se chytly v mnohem menší míře, tam ale může být problém že jsem to dal příliš brzo z vlhkého sklepa ven. Asi je léepe to dávat ven až když rouby začnou rašit. To že uznávaná moudrost že narašené rouby se nechytaj, není až tak pravda, píše už můj oblíbeny Mudr. Dohnálek... Ještě bych dodal že v rámci recese jsem letos roubnul i jden ni´tovitý roub z velmi zajímavé odrůdy švestky, jež se mi zatím nepodařilo určit. Bral jsem to popzdě z jara a samozřejmě že se chytl, předopkládám že vzít ho začátkem zimy jak se doporučuju nepomohlo by mu ani týdenní máčení ve vodě...

           Ing. Fidla

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika