Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslím, že poradenství pro původního zájemce je dostatečně dlouhé a trvá už od roku 2003.       Mohl by nám předat své zkušenosti s praktickou aplikaci.  Pro mně je roubování malým koníčkem a jsem velice vděčný za praktické rady, kterých není nikdy dost. Rouby odebírám podle příležitosti a ne podle striktního termínu. Pro uchování je velice dobrý mražák, který využívám tajně. S otrosti nože si nědělám starosti a nejvíc používám levné nože s jednoduché oceli, které se dají jednoduše brosit. U mně je důležitý pevný úvazek pvc páskou. Zamázavání provádím teplým voskem, roubovance z ruky ponožím do horkého parafínu. Starší stromy zásadně roubuji na jednoleté vlky kopulaci nebo na kozí nožku, kdy nejde míza. Ořezaný starší strom určený pro přeroubování ošetřím latexem ponechám jeden rok volně zdivočet. Myslim si, že každy kdo roubuje, dopředu ví, který roub se ujme. Mohu na případné dotazy odpovědět.   Vladislav

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika