Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Neustále zaceľovanie rán - to bude asi proces dosť "energeticky" náročný, a asi teda náročný aj na živiny. Takže na slabej podnoži a súčasne v zlej pôde možno ani nebude schopná zaceliť tie praskliny. Možno na semenáči by to bolo iné - vytiahla by si viac živín, možno by zregenerovala, keď už tie praskliny tak či tak vzniknú. Možno by som mohol skúsiť bujnejšiu podnož. Uvidím neskôr. Je tam viac problémov. Za posledné 3 roky som mal úrodu iba minulý rok, čo bol extrémne teplý rok, inak mi na jar v kvete všetko pomrzlo, tento rok nevynímajúc. A Rubinola kvitne dosť skoro, neviem či aj kvôli tým jarným mrazom má vôbec zmysel ju pestovať, aby som mal úrodu raz za 3-4-5 rokov. Starí záhradkári neboli hlúpi, staré stromy tu rastú všetky na semenáčoch a pokiaľ sa dá, čo som si všimol, všetky sú múdro posadené tak, že sú zo severu kruté kôlňami, prístavbami... moje mladé stromy sú vysadené na rovine, nekryté, možno aj preto vždy vymrzajú v kvete. Ale to len tak na okraj. Igor
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika