Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pán Hlavatý, ďakujem. Nevedel som, že Rubinola má takúto necnosť. Mám 2 Rubinoly na M9. Jedna je rozpraskaná, druhá zatiaľ nie. Ale tá druhá rastie ešte slabšie ako tá prvá. Možno ako píše pán JZ nižšie, nemusia to byť priamo mrazové trhliny (aj keď ma napadli ako prvé), ale je to, ako zase Vy píšete - genetická predispozícia. Možno tá genetická predispozícia nie je spojená s mrazom, strom rastie  - a praská mu kôra. U mňa bohužiaľ stromy s poškodenými kmeňmi často odchádzajú na hubové ochorenia. Pokiaľ robí trhliny aj na inom podpníku (MM-106) a aj na kostrových konároch (JZ), tak je to pre mňa neperspektívna odroda. Semenáč + medzikmeň MM-106 je asi nezmysel - to asi nakoniec ani nebudem skúšať, to len na doplnenie pôvodného, prvého príspevku. Igor

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika