Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pekný deň všetkým ovocinárom.Pridávam sem zopár fotiek z ovocia popadaného zo stromov.Na fotkách číslo 1 až 3 sú spadnuté plody jabloní v poradí Red delicious, Honeycrisp, Lobo, Elstar a Piros.V popredí na fotke som dal pre zaujímavosť aj dve plody slivky Haganta.Na tých dalších fotkách sú dalšie plody, ktoré po spadnutí nie sú tak poškodené a mám ich na stole na chodbe domu.Na tej predposlednej je znova Haganta, na poslednej je nashi Hosui ktorá je veľmi sladká so silnou rumovou príchuťou.A pre úplnosť len dodám že na foke číslo 4 je naľavo vedľa Haganty zopár plodov broskyňe Fairhaven a na tácke s plodmi nashi Hosui je aj hruška Boscova a pár plodov marhuľe Farbaly ktorej chuť je ale pre mňa osobne zatiaľ dosť veľkým sklamaním s tých pár plodov čo som ochutnal.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika