Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Omlouvám se Vám, pokud na Vás můj dotaz takto zapůsobyl, ale věřte, že to tak není. Obrázky jsem nezaslala, protože nejsem zdatná v práci s počítačem.Spíš jsem čekala, že se mi ozve někdo, kdo již podobný problém řešil. Myšlenka porazit strom mě napadla, až když jsem zjistila, že se olupuje kůra na dalších místech. Napadlo mě zda to není nějaký kůrovec. O zachování tohoto stromu bojuji už druhý rok -postřik kuprikolem jsem provedla loni i letos na jaře. Ve stadiu zeleného poupěte stříkam přípravky na savý hmyz. Později provádím ještě jeden postřik. Protože byl loni dobrý rok, sklidila jsem ze strmu asi 5 beden jablek, které jsem se snažila co nejdříve zpracovat, protože rychle hnili. Dříve vydrželi do ledna. Stejné množví jich shnilo postupně ještě na stromě.  Je mi 66 let a strom sázel můj otec, takže je tam i ta citová stránka. Zkusím tedy ještě letos ty petky. Tento druh jablek se již asi nepěstuje. Dobré jsou jen ty na které svítí slunce. Všem, kteří jste reagovali na můj dotaz děkuji Jiřina

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika