Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Děkuji za odpověď, kdybych věděl co mě letos čeká, postřik bych udělal. Nicméně dělal jsem standardní postřiky jako každý rok..z jara postřik proti přezimujícím škůdcům, poté při rašení Scala a Bellis na růžové poupě proti padlí a strupovitosti což by částečně mohlo monilii potlačit. Při ohledání jsem však nikde žádné škůdce, broučky či roztoče nenašel. Takže si říkám co by to mohlo tedy opravdu být. Zkusím se zítra lépe podívat. Zajímavé je že podobné problémy s kroutícími se a usychajícími listy má ještě černý bez na druhé zahradě, který také tímto také nikdy netrpěl, dokonce některé mladé výhony už zcela zaschly.. divné.. může tam být spojitost? Zítra můžu udělat fotku. Zkusím tedy zatím postřik vertimecem jestli za to třeba nemůže nějaká ta mera.. a uvidíme jestli se vzpamatují.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika