Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Istá veľká ovocinárska firma zo Slovenska (nebudem ju menovať, keďže to nie je podstatné) si prenajala ULO-sklady v Rakúsku a uložila v nich prevažnú väčšinu svojej úrody jabĺk. Teraz by na ich predaji obchodným reťazcom prerobili, lebo jabĺk je nadbytok. Spoliehajú sa na to, że v dôsledku špecifického počasia v tomto roku zimné odrody dozrejú a prezrejú skôr ako obvykle a profi-pestovatelia ktorí majú len bežné sklady už na jar nebudú mať čo ponúknuť. Spomínaná firma potom plánuje vytasiť svoje jablká a predávať ich za výhodnejšie ceny. Či im to vyjde, ukáže čas, vstúpiť do toho totiž môže konkurencia zo zahraničia (PL, HUN, AT, ITA, NZ). Preto sa toľko apeluje na "vlastenectvo" spotrebiteľov. Väčšina z nich má ale toto 'na háku' a riadi sa jedine cenami. Ja osobne som rád, že som v tomto sebestačný a nemusím tieto veci riešiť. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika