Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pár poznámok: Chvála slovenských predajcov ma ako Slováka mimoriadne teší, obzvlášť ak zaznieva z Čiech (nie je to až tak obvyklé). Nebudem tu robiť nikomu reklamu, ale pre spravodlivosť nebudem ani mlčať (aj za cenu že prídu invektívy - už som si zvykol). Takže moja skúsenosť: za svoju ovocinársku prax som vysadil stovky stromkov, tak zo Slovenska ako aj z Čiech, ale mnohé aj zo zahraničia. V drvivej väčšine to boli a sú kvalitné výpestky. Rozhodne sa nestotožňujem s postojom, ktorý hádže všetkých českých predajcov do jedného odsudzujúceho vreca. Moja skúsenosť je iná, mám mnoho stromkov z Čiech (najmä z Fytosu, Uh.Ostrohu a i.) a s ich kvalitou som absolútne spokojný. Nechápem výrazy ako "nadopovaní supermani", tiež nerozumiem tomu ako niekto na základe svojej "bohatej" skúsenosti s jediným stromkom danej odrody dokáže bohorovne zhodnotiť jej kvality (bez toho aby dopestoval jej jediný plod). Aby nebolo nejasností - píšem o vyjadrení pána Mičurina II na adresu Admiralu. Moja konkrétna skúsenosť s touto odrodou je diametrálne iná, nech sa páči pozrieť si moje konkrétne príspevky s konkrétnymi fotkami na príslušnom vlákne/vláknach. Asi som nejaký čarodejník, keď ten Admiral sa nikomu nedarí iba mne... Pravda bude inde - Admiral je jedna z najkvalitnejších odrôd s akými som sa za desiatky rokov praxe stretol. A to tvrdím ako skalný fanúšik starých nerezistentov Jonathanu, Coxovky, Jonagoredu či Golden Deliciousu. A ako Slovák, chváliaci českú odrodu. Pretože: padni komu padni, komu česť - tomu sláva. Takže asi tak. IH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika