Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Polehla, nerozumím, proč mě spojujete s osobním napadáním a urážkami. O vaší osobě jsem ve svém příspěvku neřekl ani slovo. Pouze jsem projevil nesouhlas s vaší teorii se školkařskou a prodejní loby, nic víc - nevidím v ní žádnou logiku, školkařům je úplně jedno, jestli zahrádkáři dostanou pár roubů, je to pro ně naprosto bezvýznamné. Souhlasím s pohledem p.Standy. Nejspíš se někdo z vedení rozhodl, že z nějakého důvodu nebude dodávat materiál malopěstitelům. Možná proto, že naznal, že z toho nic nemá, pouze nerentabilní činnost navíc pro pár zaměstnanců, kteří by místo toho mohli dělat více smysluplnou činnost; možná to dokonce žádný důvod nemá, jen se to někomu nelíbilo. Názor p.Vysloužila zní taky rozumně, ale pořád se mi to nezdá, protože lidí, co se baví roubováním či očkováním, je velmi málo. I kdyby každý z nich vyprodukoval stovky stromků, pořád je to zanedbatelné a žádná újma pro prodejce. Stačí se chvíli koukat, jací lidé a jakým stylem u prodejců nakupují...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika