Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Chci Vám dát jen vědět jak dopadla první degustace nových odrůd. Jsem nadšený z chuti angold a navíc ty jablka jsou krásná, bez postřiků, bez žádných vad. Pořídím ještě jeden angold a to na a2, možná i na semenáči. Admirál jsem bohužel ochutnal jen jedno jablko o které jsem zavadil a spadlo ze stromu. i tak bylo dobré. Totiž po otrhání tří jablek všechna du 14 dnů zčernala. Byl jsem dost překvapený, tak uvidím letos. Ten malinkatý prý merkur. Jablíčko sice jak jednohubka, ale nebylo špatné. Stromek jsem tedy letos úplně ostřihal, aby udělal novou korunku a pořádně narostl. Tak mu dám ještě 3 roky a uvidím. Rubinola se vloni povedla, ale sem tam nějaký stroupek byl. Tak ať se všem daří a netrápí nás mrazy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika