Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Musím poděkovat za obnovení tohoto vlákna. Připomenulo mi, že se mám podívat na bujné rouby.
Na základy korunky silnější slivoně (asi semenáč St. Julien) jsem začátkem května narouboval Opál. Rouby rostou zvlášť bujně a na výhonech vyráží předčasný obrost. (Pokvete příští rok?) Také mi připadá zvláštní, že na roubu vpravo, jsou silně viditelné příznaky šarky (i na listech větve podnože) a na ostatních ne.
Rouby staré 4-5 týdnů jsou zaškrcené asi o půl cm. Počítal jsem, že cca za měsíc ostříhám ponechaný, olistěný obrost na základech roubovaných větví, tím si udělám pěkný přístup k roubům a pak uvidím, co to chce. Takže změna, zítra musím pásky odmotat a rouby vyvázat k hůlkám. (Na asi semenáč St. Julien jsem rouboval podruhé a jsem srůstáním, růstem roubů, dočista „unesený“.) JG

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika