Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Hlavatý nechte těch nesmyslných rozborů.Pán má problém a je to strupovitost.Pokud tu někdo kope do lidí jste to Vy a jste jmenovitý.Dal jste si záležet..Rozporuji pouze nesmysly které tu šíříte o jistém šlechtění se svým kamošem doktorem.Důsledky: Důvěřivý pán si pořídíl pět Admirálů ve víře kterou tu z kamošem rozšiřujete že bude mít pokrytu celou dobu konzumací jablek od sklizně do koncem května.Čirá manipulace.Vůbec neuvažuje zda je to možné ale ani jej nezarazí že bude jíst stejnou chuť půl roku pokud by to fungovalo.Pokud mě chcete moralizoval zamyslete se nad nevybíravými a arogantními výpady vašeho přítele vúči ženám.Nezaregistroval jsem Vaše rozhořčení.Nyní mě můžete latinsky nebo verši přirovnat k nějakému idiotovy.Stále je to jen jazyk použitý s úmyslem dlaždiče a ublížit.. - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika