Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, 

jenom ještě doplním, abych objasnil, proč jsem to zde psal. Nezpochybňujem, že metoda pana ing. je dobrá, jenom mě čistě zajímal názor lidí, kteří mají vícero zkušeností nežli já. Proto jsem se ptal na konkrétní věci, kde si myslím, že metoda nebude mít až 100% účinek. Já tuto metodu praktikuji z velké části při již založené korunce tedy po výchovném řezu. Stromů mám zatím v této fázi pomálo, neboť jsem začal sázet v roce 2014 -2015 od 19 let. Ale do dnešní doby jich mám nasazených okolo 25 odrůd jádrovin. 

Jsem rád, že jste mi potvrdili, že tato metoda je správná a časem snad budou všichni tuto metodu aplikovat. V současné době se setkávám buď s neřezanými stromy či s holými. 

Na závěr, děkuji za reakce a hodně zdaru v pěstování.. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika