Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

K otevření tohoto vlákna mne víceméně dovedla díky mrazům zcela nulová úroda jablek v letošním roce. Pár poškozených plodů Admirála jsem zkonzumoval ihned po utržení. Následně jsem nakoupil jablka poblíž Spáleného Poříčí a to odrůdy: Šampion, Spartan, Melrose, G.D., Sirius, Topaz, Angold a na jiném místě ještě Rajku. Velmi mne zaujal Sirius, není vůbec tvrdý, je křehký a velmi šťavnatý a lehká svěží kyselinka příjemným způsobem pobízí k další konzumaci. To je ovšem teď, na začátku prosince, kdy říz Topazu vyhovuje jen jedincům s plechovou h.... Skladovatelnost Siriusu asi nevyzkouším, příliš rychle ubývá. Zbývající odrůdy mne neoslnily, musel jsem se však přizpůsobit omezené nabídce.

    Jinak pozoruhodný je výběr odrůd paní Lídy, její věrnost starým odrůdám je obdivuhodná a sympatická, ač ji nesdílím. R.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika