Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Honza: Ja záhradkárčim v takmer ideálnej oblasti pre pestovanie hrušiek, preto vo výbere odrôd nie som ničím obmedzovaný. Rodivosť nie je pre mňa podstatná, sústreďujem sa na kvalitu. Pri bežnej striedmej chemickej ochrane hrušky u mňa netrpia chorobami, takže odolnosť tiež nejako zvlášť neriešim.

Váš výber odrôd musí zohľadňovať polohu/lokalitu Vašej záhrady, kvalitu pôdy, vlahové pomery, prístup slnka...  Aby som Vám ale poskytol aspoň nejakú informáciu, uvediem ktoré odrody mám momentálne v záhrade:

Williamsova, Clappova, Williamsova červená, Harrow Delight, Boscova, Dicolor, Mramornaja, Nojabrskaja, Abate Fetel, Lucasova, General LeClerc, Hardyho, Hardenpontova, Erika, Bieloruská, Bohemica, Kumoi, Nijisseiki.   Z nich ešte nerodili (mladá výsadba): Mramornaja, Abate Fetel, General LeClerc, Hardyho, Hardenpontova a Bieloruská. S tými čo už rodili som spokojný. K nim treba priradiť aj Konferenciu - tú som vykopal len teraz na jeseň, ale iba preto že jej dozrievanie koliduje s Boscovou (a prednosť musela dostať Boscova, tá je u nás bezkonkurenčná).    IH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika