Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jestli je to dotaz na mě, tak nemůžu kloudně odpovědět. Nemám srovnání. Jen můžu napsat, že ty meruňky na myrobalánech rostou jak šílené a jiné nemám.
V sadu bych z nich byl nadšen, jenže já je kupoval jako zákrsky a nasadil od jihu skoro těsně k bílé zdi. Počítal jsem s jejích krátkou životností, nízkým vzrůstem a tak jsem si je ani nezanesl do výsadbového plánu. A odrůdu jsem zapomněl. Ale určitě jsem vybíral hlavně podle mrazuvzdornosti. A za to dobu co je mám, tuším cca 7 let, nezmrzly v květech jen jednou. (Letos zmrzly i v listech). Broskvoně jsou na tom trochu líp, k záměně podnoží u nich nedošlo, ale užitek z nich taky minimální. A ani topivo z nich nebude...
Osobně si myslím, že na vině je velmi nevhodně zvolené teplé a slunečné stanoviště v kterém se na jaře brzy probouzejí.

Rafael.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika