Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Bunny: Predpokladám že reagujete na môj príspevok zo včera (15.3.), to len pre ujasnenie, lebo ten Váš sa nejako divne zaradil. Hrušku General Leclerc som kúpil v okt.2017, pôvod je nejasný, zrejme ide o presvetľovaciu vyorávku z hustej výsadby štíhlych vretien (stromček je najmenej 2-ročný). V povýsadbovom reze som vychádzal z tohto tvaru, ale neplánujem klasické štíhle vreteno s periodickým obmieňaním konárov, ale chcem mať viacero fixných konárov odstupujúcich postupne nad sebou od dominantného stredníka. Nazval by som tento tvar "havarovaný rebriňák". To čo sa Vám zdá na fotkách ako nadol smerujúce "konáriky" sú v skutočnosti len rozperky. Všetky ponechané konáriky (je ich 12) smerujú mierne šikmo nahor, rozperky ich len udržiavajú v správnom uhle. K tomu čo uvádzte vo svojom príspevku ďalej (aby koruna hrušky nebola úzko topoľovitá) sa vyjadrujem v inom mojom dnešnom príspevku na inom vlákne (len pred pár minútami - viď tam) - ide o tzv. rez na prevod, máte tam aj foto. To čo píšete úplne na záver je tzv. dvojstupňový sektorový rez, tiež vhodný na tento účel. Myslím že tu existuje aj vlákno s názvom tohto rezu. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika