Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pod koberec nic nezametám, mám rád čisto, proto dávám přednost jiným podlahovým krytinám. Co jsem mluvil se známými školkaři, tak všichni nakupují jabloňové podnože ze Sempry, jak jste nakonec učinil i Vy. Výše jsem uvedl, že některé studie se zabývají snížením plodnosti jabloní při kombinaci různých virů, tudíž je pro velkovýrobu kladoucí důraz na vysoké sklizně vztažené na jednotku plochy, nákup bezvirózního materiálu celkem pochopitelný. O tabuizaci Vf materiálu pro malopěstitele mi není nic známo. Každý si může nakoupit materiál od ověřeného školkaře, třeba i v zahraničí, pokud k tuzemské produkci nemá důvěru. Též testování na viry a fytoplazmy je možno si objednat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika