Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nikdy jsem to nepaušalizoval na všechny školkaře.Je nutné dobře zvažovat od koho budete nakupovat.Před třemi lety jsem koupil stromky z Litenčic (Red Jonaprince, Gala),růst po výsadbě normální i přechod k plodnosti.Tuším, v té době jsem zakoupil Delikates u prodejce kam už nevkročím(největší široko daleko).Ještě nezaplodil a přírustky přes veškerou snahu neuspokojující pro podnož M7.

Shrnutí: Vysadím li stromek podle všech pravidel a řezem vyrovnám poměr nadzemní části stromku vúči poškozeným kořenům z dobývky u zdravého stromku je přirozenost obnovit tuto odebranou hmotu korunky novým dřevem.Pokud to neudělá je to způsobeno nedostatečným řezem po výsadbě a nebo nekvalitní sadbou. - Mičurin II (470m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika