Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

mám pár zákerných otázok.

1) na jar vysadená slivka (špičiak) a prišiel mráz, nevyhnala letorasty na kostrové konáre, ale len jeden terminál. je asi 40 cm dlhý. mám to nechať tak a na jar zakrátiť s tým, že kostrové konáre urobím z toho nového terminálu alebo môžem už teraz?

2) ringlota, asi 3 roky, na začiatkom leta som orezal spodne pochodie, nechal vrchne, kostrove konare skratil asi o polovicu. terminál už narastol asi 80 cm, kostrove mozno 50 cm (strielam), rastie to ako besne (na moje podmienky). mam to nechat tak a na jar strihat alebo v lete to nejako zakratit. este su vyhonky zelene samozrejme. 

3. ceresna. mala uz kotlovitu korunu (kupenu), zase po jarnom reze letorasty rastú ako besné, ale pod uhlom mozno 70 st. mám skúsit vyviazať jeden letorast na terminál? upraví sa tým trochu uhol rastu ostatnych alebo ich bude tiez treba vyviazat sikmejsie?

dakujem za odpoved, kludne aj strucnejse :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika