Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
To je v pohode Viktor, ja viem že tie moje stromy nie sú podľa učebnice 😉. V tomto zastávam možno trochu kacírsky názor, a síce že dôležité sú jablká a nie konáre (teda nie výzor stromu, ale úroda). Aby som len nekecal, ako argument pridám pár fotiek (vždy príslušný strom v kvete a potom s úrodou). Inak na záhrade mám aj pár "skvostov tvarovania", ktoré sa tu zatiaľ neodvážim ukázať, lebo by ma klasici rezu asi roztrhali v zuboch. Možno časom. IH. (P.S.: Toto vlákno som založil s úmyslom pomôcť začínajúcim záhradkárom aby sa rez naučili a nemuseli sem strkať fotky "nakreslite mi ako to mám orezať". Je tu veľa povolanejších ohľadom rezu, verím že sa svojimi radami a skúsenosťami pridajú).
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika