Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mnohí začínajúci záhradkári máte asi pocit, že keď si čítate v knihe o reze tak je Vám všetko jasné, a potom stanúc v záhrade pred konkrétnym stromom akoby Vám všetko vyšumelo z hlavy a nastane panika - veď ja vôbec neviem čo mám strihnúť...😃. Preto by som chcel založiť vlákno kde by skúsení matadori mohli vkladať inštruktážne fotky, ktoré by začiatočníkom pomohli (hovorí sa že radšej raz vidieť ako 100x počuť). Kedy ak nie teraz, keď je rez najaktuálnejší. Na úvod si dovolím odprezentovať hrušku Nojabrskaja na duli Adams, zasadenú v okt.2013. Rez robený dnes, na 1.fotke stav pred rezom, na 2.fotke po reze. (Doplním toľko, že Nojabrskaja rastie dosť bujne aj na duli a ako žltá hruška nepotrebuje veľmi veľa slnka, takže stromček som nechal trochu hustejší než keby to bola napr.jabloň vyžadujúca na vyfarbenie plodov výdatnejší prístup slnečných lúčov k plodom). IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika