Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

napíšem vám to celkom presne, na zakladanie sadu som tu najväčší odborník. v prvom rade ste si mal položiť otázku v akej nadmerskej výške ste, ako je u vás teplo a pod. podľa toho voliť správne odrody pre vaše podmienky. potom v závislosti od nadmorskej výšky, teploty, pôdy, množstva zrážok a pod. zvoliť vhodný podpník pre vaše stromčeky. keď už máte za sebou výber odrody a podpníka, tak pozrieť sa na opelivosť, aby ste nemali v záhrade cudzoopeľivé stromčeky a chýbali by vhodné opeľovače. teda tu je dobrá vhodná kombinácia odrôd, ktoré kvitnú v rovnaký čas. s podpníkom súvisí aj to ako ďaleko od seba stromčeky nasadíte, aby to nevyzeralo ako u vás (žartujem). lenže toto všetko už máte za sebou. aj ja to mám za sebou. ja úplne zle, vy snáď dobre. čo sa týka rezu, tak tu platí že každý strom vyžaduje niečo iné, aj medzi odrodami sú veľké rozdiely :) hnojiť ste mali pri výsadbe, potom už tie prvé roky ani netreba. čo sa týka rezu, tak je veľa videí o tom, ja to stále pozerám, čítam a nie som veľmi múdrejší, ani vy z môjho príspevku nebudete :)

ešte sa mi zdá, že tie stromčeky sú veľké dosť, asi ste zasadili také aké ste kúpili, na jar to treba ostrihať, aby sa stromčeky dobre zakorenili. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika